Навчання на курсах здійснюється на контрактній основі шляхом укладання угоди між слухачем та Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку (СЦД). СЦД гарантує отримання слухачем доступу до усіх інформаційних ресурсів та програмного забезпечення, які передбачені навчальною програмою та договірними умовами. В свою чергу, слухач курсів повинен дотримуватися розкладу та правил навчання.

   Досягнуто домовленість про взаємне визнання Свідоцтв про підвищення кваліфікації КПІ ім. Ігоря Сікорського (курси геоінформаційних технологій) та сертифікатів Ванкуверского острівного університету, що надає можливість зарахування курсів пройдених в Україні під час навчання у Ванкуверському острівному університеті на програмі Advance Diploma in GIS Applications. Завершення шести курсів надає можливість отримати знижку у 50% під час навчання у Канаді.

    Вартість навчання на одному курсі становить 5800,00 грн.

 

   До 31 грудня 2018 року продовжено дію грантової програми Ванкуверського острівного університету, яка дозволяє проходити навчання державним службовцям за половину вартості: 3000,00 грн. Інша частина компенсується за рахунок канадської сторони.