Набір на навчання в осінньому семестрі

Відкрито набір на навчання в осінньому семестрі за всіма сімома курсами навчальної програми з геоматики.

·        Основи геоінформаційних систем;

·        Системи управління базами даних ГІС;

·        Просторові кадастрові інформаційні системи;

·        Проектний менеджмент в ГІС;

·        Просторове моделювання та ГІС-аналіз;

 ·        Інтернет-технології для ГІС та геопортали.

 ·        ГІС-програмування.

Детальна інформація про курси на сторінці "Навчальні курси".

Ванкуверський острівний університет високо оцінив ефективність підготовки на комерційній програмі та продовжив компенсацію 50% вартості навчання для державних службовців у весняному семестрі.

Старт навчання на курсах з 16 вересня 2018 року.  Для реєстрації на курси заповніть анкету

 

Фінальна конференція проекту "ІПД-освіта в Україні"

 

ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» КПІ ім. Ігоря Сікорського провів 16 лютого 2018 року міжнародну конференцію «Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства» в рамках спільного проекту Vancouver Island University (Канада), КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ ім. Тараса Шевченка «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання». Під час конференції було підведено підсумки реалізації в Україні освітнього проекту в галузі геоінформаційних систем та інфраструктури геопросторових даних. За час роботи проекту 153 слухачі отримали сертифікацію Університету Ванкувер Айленд,  які представляють 52 державні організації.

Загалом, в роботі конференції брали участь близько 120 осіб, в тому числі представники канадського посольства, Університету Ванкувер Айленд, Держгеокадастру, японського проекту «Creation of a National Geospatial Data Infrastructure in Ukraine», галузевих та профільних науково-дослідних та освітніх організацій, слухачі курсів. Роботу конференції розпочав проректор з науково-педагогічної роботи член-кореспондент НАНУ Сидоренко Сергій Іванович. Підсумки проекту було підведено у доповіді директора проекту з канадської сторони професора Майкла Говорова. На завершення конференції було проведено круглий стіл на тему «Потенціал розвитку геоінформаційних технологій в Україні», під час якого відбулась жвава дискусія експертів.

Фотографії з конференції доступні за посиланнями:

https://photos.app.goo.gl/dtJj420JpJlpmn412

Осінній випуск курсів 2017

У січні 2018 року відбувся випуск другої комерційної групи проекту канадсько-української навчальної програми з геоматики. Лави випускників програми поповнились 25 новими фахівцями в галузі архітектури, містобудування, земельного кадастру та картографії, які працюють у 7 регіонах України. Всі слухачі курсів отримали свідоцтва державного зразка КПІ ім. Ігоря Сікорського

Бажаємо успіху в роботі над новими проектами!

 

Співробітництво з проектом GIZ "Інтегрований розвиток міст"

Канадсько-українська навчальна програма з геоматики розпочала співробітництво з німецьким проектом «Інтегрований розвиток міст» (що реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH). В рамках співробітництва дистанційне навчання за базовими курсами навчальної програми пройшли 10 фахівців містобудівних департаментів Вінниці, Полтави, Житомиру, Чернівців.

Участь у конференції користувачів ESRI в Одесі

Викладачі тренінгової програми прийняли участь у IV міжнародній науково-практичній конференції "Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми”, що проводилась 4-6 жовтня у місті Одеса в Національному університеті «Одеська юридична академія». Організатори конференції – Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України, ТОВ «Esri Ukraine», ТОВ «ECOMM Co» та НВП «Високі технології».

Під час роботи конференції працювала секція присвячена містобудівному кадастру, що проходила у форматі тренінгу, за участю представників ДП «ДІПРОМІСТО», ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» та ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН», на якій були присутні архітектори з усіх куточків України. В рамках тренінгу відбулося жваве обговорення актуальних проблем створення містобудівного кадастру в Україні. Приємно відзначити, що значну частину учасників конференції склали слухачі наших курсів різних випусків. Зокрема, співробітники ДП «ДІПРОМІСТО» та ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», які брали участь у проведенні тренінгу.